Malikodin postar Query
MaliKayesKitaSefetoSefeto Ouest: None
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Sefeto Ouest, Sefeto, Kita, Kayes: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Sefeto Ouest, Sefeto, Kita, Kayes
Qytet :Sefeto Ouest
Rajon 3 :Sefeto
Rajon 2 :Kita
Rajon 1 :Kayes
Vend :Mali
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :ML-1
gjerësi :13.89237
gjatësi :-9.97349
Zona Koha :Africa/Timbuktu
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Sefeto Ouest, Sefeto, Kita, Kayes është e vendosur në Mali.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Sefeto Ouest, Sefeto, Kita, Kayes,None ©2014 kodin postar Query